Pvp Server İnfo l Metin2 PVP l KO PVP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM)

5 posters
YazarMesaj
SaW
Yönetici
Yönetici
SaW

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 357
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : -2
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/06/10
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : Samsun

80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM) Empty
MesajKonu: 80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM)   80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM) EmptyPtsi Haz. 28, 2010 2:12 pm

şimdi 80 lvl silahı yapmak isteyen arkadaşların elinde 65 lvl silahları olması lazım ama seçili 65 lvl silahı ki bunlar dışındaki 65 silahlarından 80 lvl silahı olmaz.

ninja : ok için +9 65 lvl sarı ejderha yayı olması lazım vadideki buz zindanı girişindeki adama verdiğimizde bize 80 yayını veriyor

ninja : bıçak için ise +9 65 lvl ejderha bıçagı,yine bunları vadideki buz zindanı girişteki kişiye verdiğimizde bize 80 lvl ruhsuz bıçagı vericek +0 olarak...

savaşçı : kılıç için +9 65 lvl muharebe kılıcı vadideki buz zindanı girişindeki adama veriyoruz o da bize sirius kılıcı veriyor +0 olarak...

savaşçı :
çift el silahı olmadıgı kanaatindeyim çünkü oyuncuların elinde hiç görmedim.

sura : elimizde +9 65 lvl şeytan çıkarma kılıcı olması lazım vadideki buz zindanı girişteki adama verdigmizde keskin palayı bize veriyor +0 olarak ...

şaman : +9 65 lvl kurtulus yelpazesi vadideki buz zindanı girişindeki adama verdigimizde bize +0 iblisin yelpazesini veriyor +0 olarak...

Not : arkadaşlar merak edeniniz olabilir diyelim 65 lvl silahımızın ek özelligi var kaybolur mu diye denedim kaybolmuyor aynı özellikler 80 silahına geçiyor. taşlarda aynı şekilde geçiyor.

İtemlerin Bulundugu yerler :

itemi basacagimiz yer vadideki buz zindani girişi orda eli sura eline benzeyen bir adam var +9 silahimizi onun üstüne birakiyoruz aynen demirci gibi ve basiyoruz +0 80 silahi olyuor .

NOT:

Bagzi Serverlerde 2 Adet Kutsama Istiyor...

BENDE +9 SEYTAN CIKARMA VARDI ONUNLA ANLATIM YAPTIM...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 394KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 407KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 407KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 397KB.
-Alıntıdır..
SaW
Yönetici
Yönetici
SaW

MesajKonu: Geri: 80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM)   80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM) EmptyPtsi Haz. 28, 2010 2:14 pm

Sabit pls..
IIKaseRII
Mesajcı Üye
Mesajcı Üye
IIKaseRII

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 134
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 21
Nerden Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: 80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM)   80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM) EmptyPtsi Haz. 28, 2010 2:22 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler.
https://pvpserverinfo.yetkin-forum.com
DeathMatch02
Paylaşımcı Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 313
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 13
Nerden Nerden : Karşıyaka

MesajKonu: Geri: 80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM)   80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM) EmptyPtsi Haz. 28, 2010 6:21 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler...
SaW
Yönetici
Yönetici
SaW

MesajKonu: Geri: 80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM)   80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM) EmptyPtsi Haz. 28, 2010 6:29 pm

öd. paylasımlarım devam edecektir..
Eresbos
Foruma Alışıyor
Eresbos

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 21
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM)   80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM) EmptyPtsi Haz. 28, 2010 11:21 pm

Bir küçük hatırlatma,

80 Seviye yaptığımı silahımız +0 durumunda iken silahımıza eklediğimiz efsunlar çok iyi olmaz.Örneğin +0 iken 2% 5% gelen bir efsun +9 da 15% veya 20% olabilir.Silahı yükseltmeden efsunların daha iyi olmasını beklemeyiniz.
byburak01
Admin
Admin
byburak01

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 12
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/09/10
Nerden Nerden : ankara

MesajKonu: Geri: 80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM)   80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM) EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 11:06 am

Tesekkurler

80 LEVEL SİLAH YAPMAK (RESİMLİ ANLATIM)
1 sayfadaki 1 sayfası