Pvp Server İnfo l Metin2 PVP l KO PVP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım]

YazarMesaj
DeathMatch02
Paylaşımcı Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 313
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 13
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/06/10
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : Karşıyaka

Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] Empty
MesajKonu: Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım]   Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] EmptyPtsi Haz. 28, 2010 4:48 pm

Bildiginiz gibi,artık Oyun Gorevlileriyle veya Forum Takimiyla e-mail yoluyla degil Ticket sistemi ile iletisim kurabileceksiniz. Yeni sistemi daha kolayca anlamaniz adina, aşşağıdaki bilgileri inceleyin.

OYUN ŞİKAYET VE BİLDİRİMLERİNİZ İÇİN

Oncelikle asagdaki linke tiklayin: (bu siteden iletisim kuracaksiniz)
http://support.metin2.org/index.php?page=home&lang=tr

Siteye girdikten sonra " Destek birimleriyle iletisim " bolumune giriyorsunuz, karsiniza yeni bir sayfa acilacak. Oncelikle sikayetinizin konusunu belirlemeniz gerekmektedir. Ornegin burada Oyun 'u secelim.

Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] Wol_error
Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 920x295 and weights 10KB.
Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] 60157753ps9

Oyun bolumunu sectikten sonra acilan sayfa:

Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 881x581 and weights 21KB.
Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] 45148708bt6

1.Oynadiginiz sunucuyu yaziniz.
2.Oyuncu isminizi/nickinizi yaziniz.
3.Oyunda kayitli e-mail adresinizi yaziniz.
4.E-mail adresinizi tekrar yaziniz.
5.Sikayetinizin konusunu bir kac kelime ile tanitiniz.
6.Sikayetinizi anlatiniz.Sadece gerekli ve detayli bilgiler vermeniz,hem sikayeti daha hizli bir sekilde hemde daha kaliteli bir sekilde incelememize yardimci olucaktir.
7.Artik ticket sisteminde cekmis oldugunuz SSler link olarak gonderilmiyecektir.Gormus oldugunuz
"Gozat" butonunu kullanarak direk gondereceginiz tickete upload edebilirsiniz.
SS nizin kabul edilebilmesi icin gereken sartlari lutfen iyice okuyunuz.
8.Sikayetinizin gereken gorevliye ulasmasi icin " Göndermek " butonuna tiklayiniz.

" Göndermek " butonuna tikladiktan sonra,ticketinizin gonderildigine dair bir onay mesaji yazilacaktir:

Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 938x143 and weights 12KB.
Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] Screenhunter3tq2

Olusturdugum bir ticket ornegi:

Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 936x582 and weights 44KB.
Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] Screenhunter2vi6

Daha sonra,mail adresinize girin.Game forgeden size mail geldigini goruceksiniz. Bu mailin icerisinde,sizin gondermis oldugunuz mesaji gorecek, ve alt kisimda " Anahtar " & " Denetim Rakami " goruceksiniz.Bunlar size ticketinizin takibini yapabilmek icin gereken bilgilerdir.

"Ticket Gecmisi " linkine tikliyarak yeni bir sayfaya yonlendiriceksiniz. Bu sayfada biraz onceki bahsettigim
" Anahtar " & "Denetim Rakami " istenilecektir:

Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] 85859588ul3

" Ticket Gosterilsin " butonuna tikliyarak ticketinizin takibini yapabilirsiniz.

Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 953x377 and weights 26KB.
Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] Screenhunter1zs5

Game Master size cevap verdigi anda, e-mail adresinize GameForge tarafindan bir mail gelecektir. Cevabi bu e-mailde gorebilir ama yanit veremezsiniz. Bir cevap yazabilmek istiyorsaniz, takip ettiginiz bolume girerek, ust sag taraftaki bulunan " Cevapla " butonuna tikliyarak cevap verebilirsiniz.

Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 881x457 and weights 32KB.
Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] 6copielf6cc6

Bu cevapla bolumu,sadece cevap vermek icin degil,herhangi yanlis yazmis oldugunuz bir bilgiyi duzeltmek icin veya bir bilgi/SS eklemek icinde kullanabilirsiniz.(Operator gorevlisi yanit vermemis olsa bile)
Sonuc:

Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 881x436 and weights 27KB.
Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım] 11593556hg0tu7

Sistemi gereksiz ve amacsız yere kullananlar cezalandırlacaktır. Herkese iyi oyunlar...

Not:Alıntıdır...

Ticket Sistemi Kullanımı [Resiml Anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun İçi Ceza Sistemi...
» Pack Editleme Sistemi // Videolu anlatım // KingHunter3
» Ceza Sistemi
» Ceza Sistemi-II
» ALTIN SİSTEMİ KAPATILDI.