Pvp Server İnfo l Metin2 PVP l KO PVP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü !

3 posters
YazarMesaj
SaW
Yönetici
Yönetici
SaW

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 357
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : -2
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/06/10
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : Samsun

Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü !  Empty
MesajKonu: Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü !    Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü !  EmptyPtsi Haz. 28, 2010 5:07 pm

oyunu acarken dosya konumuna erısılemedı izin yok fln dıo ya sımdı cozmek ıcın sunu yapıorz:

program files'taki Metin2_Turkey klasorunun uzerıne sağ tıklıyoruz ve özelliklere giriorz acılan pencerede guvenlık sekmesıne gecıorz ve duzenle dıorz bızden ızın fln ıstıcek devam edın sız ve yıne kucuk bı pencere acılıcak asagıda ızınler olucak orda tam denetime izin veiorz otomatık butun kutular tiklenio pencerelerı tamam deyıp kapatıorz ve metın2'mizi çalıştırıorz yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana ..

SaygılarımLa ..

Merhaba Arkadaslar Direk Konuya Girip Uzatmayayım...
Coqu Arkadasimizin Sorunu Su Metin2 Neden Vistada Calışmıo Çalıştıranlar Nasıl Yapıo..?
Ben Bunun Hakkında Size Yardımcı Olmak Istedim Ve Taktırınıze Sunuyorum
Çalışmamasının En Büyük Sebebi Ve En Açık Sebebi Metin2 Üretilirken Vista Daha Beta Halindeydi Tam Sürüme Sürülmemis Ve Piyasada Kimsenin Haberi Yoktu
Sadece Bunun İcin Calismior Derinlere İnersek Metin2 Nin Directx Oyun Motoru Vesaire Seyleri Vistaya Düsük Gelior Metin2 Ye Yüksek Gelior Ve Calismior Daha
Derinlere İnmek İstemiorum Anlamanız Zorlasabilir
Sıra Geldi Nasıl Calıstıracaqımıza...
Araştırmalarıma Göre Metin2 Yi İsletim Sisteminin Yüklü Olduqu Hardisk Partına(Bölümüne)Deqilde Dier Yedek Bölümüne Kopyaladıqınızda Calısıor...Tüm Araştırmalarımda Ve Arkadaşlarımın Bilgisayarlarında Böyle Calısıor
Eqer Oda Olmadıysa 2 Yol Kaldı
Vista İsletim Sistemini Yükledqinzde Service Pack 1 Yüklenir
Tıkla İndir || perfectt 2 Yi Yüklemeniz Bi Cözüm Yolu
Eqer Buda Olmadı Bilgisayarınıza Ya Home Basic Yada Xp Yükleyiniz Benden Bu Kadar Arkadaslar Tüm Bildiklerimi Ve Arastirmalarimi Takdirinize Sundum Gerisi Sizin Kolay Gelsin İyi Forumlar...

Dikkat:Vista Home Basic,Home Premium,Ultimate,Business,Ente rprise Die Sürümlere Ayrilir Metin2 Sadece Home Basic De Calisir..
DeathMatch02
Paylaşımcı Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 313
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 13
Nerden Nerden : Karşıyaka

MesajKonu: Geri: Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü !    Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü !  EmptyPtsi Haz. 28, 2010 6:12 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler...
SaW
Yönetici
Yönetici
SaW

MesajKonu: Geri: Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü !    Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü !  EmptyPtsi Haz. 28, 2010 6:22 pm

öd. paylasımlarım devam edecektir..
DANG3RB0Y
Mesajcı Üye
Mesajcı Üye
DANG3RB0Y

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 146
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 1
Yaş Yaş : 24
Nerden Nerden : Ankara

MesajKonu: Geri: Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü !    Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü !  EmptySalı Haz. 29, 2010 2:11 am

saol.
SaW
Yönetici
Yönetici
SaW

MesajKonu: Geri: Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü !    Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü !  EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 4:13 pm

öd bunun için burdaiz Smile

Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» metin2 ana yazılım tarafından iptal edildi çözümü!!!
» LOG HATASI VE ÇÖZÜMÜ
» CRC HATASI VE ÇÖZÜMÜ
» ???????? SORUNU VE ÇÖZÜMÜ
» ????? Hatası Çözümü