Pvp Server İnfo l Metin2 PVP l KO PVP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Finisher tanıtım

+2
IIKaseRII
66delgado
6 posters
YazarMesaj
66delgado
Foruma Alışıyor
66delgado

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 18
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/06/10
Nerden Nerden : İst

Finisher tanıtım Empty
MesajKonu: Finisher tanıtım   Finisher tanıtım EmptyPtsi Haz. 28, 2010 3:49 pm

<LI id=post_693137 class="postbitlegacy postbitim postcontainer">
<BLOCKQUOTE class="postcontent restore ">

Frog Splash :

Yüksek bir yerden, yerdeki rakibin üzerine kurbağa gibi dizleri karnına çekerek yüz üstü atlamak...
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Shooting Star Plidriver :

Rakibi belinden kavrayıp sıkı sıkı tutup baş aşağıya sarkıtıp yere çakar gibi bir pozisyona getirip yere çarpmak... Ve bu sırada da kendisi de bu hareketi yaparken popo üstüne oturarak bunu gerçekleştirmesi gerekiyor...
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] border="0" alt=""/>

Shooting Star Senton :

Köşeye çıkarak rakibinin üzerine ters taklalar atarak sırt üstü düşmek... Ve bu sırada rakibekafasının arkası ile darbe vurmak...

Old School :

Köşeye çıkıp sonra da iplerin ortasına doğru yürüyüp sonra rakibin üzerine atlamak...

Last Ride :

Undertaker'ın yaptığı bir harekettir... Rakibi belinden kavrayıp havaya kaldırarak kendi omuzlarına oturtan güreşçi sonra rakibi yere bu mesafeden sert bir şekilde atar...

Tombstone Plidriver :

Undertaker'ın yaptığı bir harekettir... Ayakta rakibini belinden yakalayıp baş aşağıya sarkıtarak boynunun üzerine diklemesine yere çakar gibi sert bir şekilde indirmek. Rakip sırt üstü yere düşer ve arkasından da hareketsiz bir şekilde beklerken ayaktaki dövüşçü dizlerinin üzerindedir... Ve yerde hareketsiz olarak bekleyen rakibinin eki elini hristiyan adetleri gereği kalp seviyesinden birleştirir ve ölmüş gibi bir muamele yapar...

Samoan Spike :

Umaga'nın yaptığı bir harekettir... Hemen hemen işi bitmiş ve dermanı kalmamış ayaktaki veya diz üstü çökmüş rakibinin saçından tutup havaya kaldırıp yere çarpmak...

Pedigree :

Triple H'in yaptığı bir harekettir... Ayaktayken rakibin kafasını bacaklarının arasına alır ve rakibini iki kolunu da koltuk altlarından kavrayıp yukarı doğru çeker... Sonra da sıçrayarak rakibi yüz üstü yere çarpar...

Corner Backflip Dropkick :

The Brian Kendrick'in yaptığı bir harekettir... Köşelerden birine çıkarak ters takla ile rakibin üzerine kafalama atlar...

Tazzmissions :

Tazz'ın yaptığı bir harekettir... Rakibin arkasına geçerek iki kollu ile birlikte boynundan yakalayıp kelebek şeklinde rakibin boynunu sıkıştırıp işi bitirmek... Bu harekette rakibin tek kolunu da bu sıkıştırma içine almak önemlidir...

Playmaker :

MVP'nin yaptığı bir harekettir... Kendisi ayakta durur... İkili bir harekettir... Rakibi aşağıya doğru indirir ve sol bacağı ile rakibin kafasını bir taraftan da rakibin kolunu da yukarıya doğru kıvırıp rakibi yere çarpmak...

The Mıc Check :

Mr. Kennedy'nin yaptığı bir harekettir... Rakibi boynundan tek kolla kavrayarak yere sırt üstü çarpıp üzerine yatıp yerde son bitirişi yapmak...

Moonsault Press :

Genelde Jimmy Wan Yang'ın yaptığı bir harekettir... Bir yere çıkarak yerde düm düz yatan rakibin üzerine aynı şekilde düm düz düşmek. Rakibin üzerine atlarken havada takla atmak vs durumu da hareketin içinde serbesttir...

Shinnig Wizard :

Genelde Gregory Helms'in yaptığı bir harekettir... Koşarak 2 ayakla birden sıçrayıp rakibe koşarak rakibin kafasına doğru yada boynuna doğru atlayıp iki bacakla birden makas hareketi ile rakibin boynunu bacaklarla kavrayıp yere çarpmak... Yada koşarak rakibe sıçrayıp 2 bacaklarını birden kullanıp rakibin boynuna doğru yapılan hamle...

Spear :

Edge'nin yaptığı bir harekettir... Rakibe uçarak yada durduğu yerden kafa ile dalmak... Rakibe kafasını kullanarak çarpmak da diyebiliriz buna...

Running Powerslam :

DH Smith'in çokça yaptığı bir harekettir... Rakibin ön kısmı omuzlara gelecek şekilde rakibi kucaklayıp omuza aldıktan sonra koşarak rakibi yere çarpmak...

Cobra Clutch Backbreker :

Big show'un yaptığı bir harekettir... Rakibi kolları ile boynundan kavrar ve kaçacak en küçük bir delik bırakmaz. İşte tam bu durumdayken rakibinin ayaklarını yerden keserek havalandırır ve rakibi tek dizinin üzerinedoğru sert bir şekilde indirir. Rakibinin bel kısmı tamBig Show'un dizine gelir ve ama burada rakibinin belini kırmaktır..

Chokeslam :

Rakibi tek elle boğazından tutmak ve bir eli ile de kemer bölgesinden kapıp rakibi havaya kaldırıp yere çarpmak.

Backstabber :

Caltino'nun kullandığı bir harekettir... Rakibin arkasına geçer ve saçından tutarak ve iki ayağı ile birlikte rakibinin sırtına ayak tabanı ile basıh rakibi yere çarpmak...

T-Bone Suplex :

Shelton Benjaminin kullandığı bir harekettir... Rakibi herhangi bir yerdeyken belinden kavrayıp yere çarpmak... Yükseklik tanımaksızın...

Twist Of Fate :

Jeff Hardy'nin kullundığı bir harekettir... Bir yerden rakibinin üzerine atlarken her ne şekilde olursa olsun son vuruşu popoyu kullanarak yapmak...

Swanton Bomb :

Jeff Hardy'nin kullandığı bir harekettir... Bir yere çıkarak rakibe yüzünü dönerek tepeden kafa üstü atlayarak rakibe çarpmak...

Whisper İn The Wind :

Jeff Hardy'nin kullandığı bir tekniktir... Bir yere çıkarak yüksek bir mesafeden rakibin üzerine ters durarak ve taklalar atarak düşmek ve bu sırada rakibe</BLOCKQUOTE>

</LI>
IIKaseRII
Mesajcı Üye
Mesajcı Üye
IIKaseRII

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 134
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 21
Nerden Nerden : İstanbul

Finisher tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Finisher tanıtım   Finisher tanıtım EmptyPtsi Haz. 28, 2010 3:52 pm

Paylaşım İçin Saol.
https://pvpserverinfo.yetkin-forum.com
66delgado
Foruma Alışıyor
66delgado

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 18
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 0
Nerden Nerden : İst

Finisher tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Finisher tanıtım   Finisher tanıtım EmptyPtsi Haz. 28, 2010 3:52 pm

Nedemek arkdaşım beğendiysen ne mutlu bana
melancoliq
Süper Moderatör
Süper Moderatör
melancoliq

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 66
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 5
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/06/10
Nerden Nerden : İzmir

Finisher tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Finisher tanıtım   Finisher tanıtım EmptyPtsi Haz. 28, 2010 4:15 pm

Başarılar
http://malkocoglumt2.servegame.com/
ozany
AKTİF ÜYE !
AKTİF ÜYE !
ozany

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 150
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 4
Nerden Nerden : I2M1R

Finisher tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Finisher tanıtım   Finisher tanıtım EmptyPtsi Haz. 28, 2010 4:37 pm

güzeeeeeeeeeeL
DeathMatch02
Paylaşımcı Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 313
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 13
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : Karşıyaka

Finisher tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Finisher tanıtım   Finisher tanıtım EmptySalı Haz. 29, 2010 11:31 am

Teşekkürler...
Eresbos
Foruma Alışıyor
Eresbos

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 21
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 5
Nerden Nerden : Samsun

Finisher tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Finisher tanıtım   Finisher tanıtım EmptySalı Haz. 29, 2010 1:12 pm

Teşekkürler ama Spear en başta olmalıydı Wink

Ayrıca spear Edge in kralı olduğu bir harekettir ama herkesin yapma izni vardır hatırlatayım.Aynı headlock,headbutt gibi bir hareket sayılır ama iyi yapanlar fin,sig durumuna getirir.

Finisher tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RappeLz Tanıtım...
» Tanıtım Yaparken Dikkat Edecekleriniz...