Pvp Server İnfo l Metin2 PVP l KO PVP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SÜPER Bİ PACK 15 SKİLL +6 TAŞ BASMA!!!!

2 posters
YazarMesaj
SaW
Yönetici
Yönetici
SaW

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 357
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : -2
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/06/10
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : Samsun

SÜPER Bİ PACK 15 SKİLL +6 TAŞ BASMA!!!! Empty
MesajKonu: SÜPER Bİ PACK 15 SKİLL +6 TAŞ BASMA!!!!   SÜPER Bİ PACK 15 SKİLL +6 TAŞ BASMA!!!! EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 10:13 am

Link yenilendi:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
devamı gelcek linklerin...

toplama bir packtir [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.](yanlış anlamayın alıntı deil ben ve emgo packı yaptıkbütün packları birleştirdik böle oldu [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aslında paylaşarak hata ettim bu kadar hırsız olacagını bilseydim asla koymazdım helede 1forum.us [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] packı ben yaptım alıntı yaz lütfen diyorum siz bütün konuları çalıyorsunuz bu bize ait diyo [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] öbür tarafıda var buranın Salla [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (konunun açılma tarihine bakabilrsiniz hangi foruma bakarsanız bakın ilk bu konu açıldı) [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

özellikler:
1-her karakterde 7 skill (savasçı 15 skill)
2-92 level sura silahini savasçi giyebiliyor (:
3-+6 taş basılabiliyor
4-baron kılıcı fln şekli değişik [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
RESİM: SOL ÜSTE DİKKAT

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x712 and weights 148KB.

kutsal kılıç ve savaşçı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] :

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x712 and weights 181KB.

+rep (:

ii wsler

yeter artık sormayın pvp server değil bu,bunun içindekileri packa atarsanız her serverde gelir skiller, lütfen üyelik diye sormayın

skilleri açamayanlar için söylüyorum...:
becerilerdeki bütün skilleri skil koyduğumuz yere dizin aksi takdirde skill boşa gidecektir [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ALINTIDIR..
bora98
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/09/10
Nerden Nerden : istanbul

SÜPER Bİ PACK 15 SKİLL +6 TAŞ BASMA!!!! Empty
MesajKonu: Geri: SÜPER Bİ PACK 15 SKİLL +6 TAŞ BASMA!!!!   SÜPER Bİ PACK 15 SKİLL +6 TAŞ BASMA!!!! EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 3:08 pm

Bişi Sorcam Ben Packi attım çalıştı becerileri açtım daha sonra baktığımda 7-8 tanesinin altta standart becerilerde olduğunu gördüm ama onları işte hava kılıcı kılıç çevirme vb. olduğunu yerlere koyamıyorum o yüzden de kullanamıyorum ve bu beceriyi öğrenmedim diyor
YARDIM PLEASE

SÜPER Bİ PACK 15 SKİLL +6 TAŞ BASMA!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Skill Hack
» Editli Skill,Zırhlar vb.
» Buz Zindanı Pack
» SÜPER SW!!
» 7/24 Online Süper Vps